1% dla zwierząt…

Okazuje się, że wielu z nas rozlicza się z fiskusem w ostatniej chwili. Ta ostatnia chwila właśnie zbliża się- w tym roku będzie to 2 maja. Zadeklarujmy 1 % naszego podatku jakiejś organizacji pożytku publicznego. Sugeruję organizację lokalną, bo im jest trudniej, nie mają wielkiego  PR-u, a działają dla naszego dobra.

Cała moja rodzina właśnie zadeklarowała swój 1% dla świetnie pracującej fundacji “Głosem Zwierząt”-oni naprawdę mówią w imieniu zwierząt w sprawach, gdzie trzeba zadbać o interes słabych, bezdomnych, pokrzywdzonych http://glosemzwierzat.pl/fundacja/o-nas/

różowyróżówy nosek

 

 

 

 

 

 

Ten przemiły, garnący się do człowieka kocurek (nazywany przez nas Różowym Noskiem) czeka na dom. Pamiętajcie, że dom bez kota to tylko mury..:-)

Różowego Noska możemy przywieźć z wyprawką (kocyk, karma)- tylko musicie liczyć się z tym, że wejdzie na kolana, zacznie mruczeć i jesteście kupieni;-)

Odpowiedz

Możesz użyć tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>