Rajd

Teresa Porankiewicz-Bartkowiak napisała:

Serdecznie zapraszamy na “Rajd rowerowy szlakiem wierzb głowiastych”

Cele rajdu to popularyzacja turystyki rowerowej, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji w ramach rajdu rowerowego. W czasie rajdu zwrócimy uwagę na wierzby głowiaste, rosnące w okolicy Konarzewa oraz będziemy świadkami ogłoszenia wyników szkolnego konkursu plastycznego “Kto mieszka w wierzbie?”. Zastanowimy się, czy wierzba głowiasta tętni życiem i dlaczego. Zaznaczymy na mapie stare wierzby z naszej okolicy i poznamy rolę wierzby w polskiej kulturze. Przyłącz się do nas i przynieś obrazki, reprodukcje wycięte z gazety, wiersze czy teksty piosenek. Zobaczmy jak można inspirować się wierzbami! W Żarnowcu zaplanowaliśmy liczne rekreacyjne atrakcje. Wskocz na rower i baw się z nami!

Termin Rajdu:  28 marca 2015 roku (sobota).

Zbiórka: Parking przy Szkole Podstawowej w Konarzewie ul. Szkolna 16 godz. 9:45

Wyjazd: 10:00

Trasa Rajdu: Konarzewo – Żarnowiec – Konarzewo

Powrót: 14:00

Rajd organizowany jest przez Szkołę Podstawową w Konarzewie wraz z Sekcją rowerowo-biegową Więcej Lepiej Konkretniej Absolutnie.

rajd
https://www.facebook.com/pages/Sekcja-rowerowo-biegowa-Wi%C4%99cej-Lepiej-Konkretniej-Absolutnie/

 

Tagi:  

Odpowiedz

Możesz użyć tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>