Kto prowadzi ten portal?

Będziemy tu przedstawiać, tych, którzy chcą rozruszać Konarzewo, uczynić je miejscem bardziej przyjaznym dla mieszkańców.  Jestem pomysłodawczynią Mojego Konarzewa. Nazywam się Ewa Kuczyńska i mieszkam w Konarzewie od 2,5 roku. Wybrałam to sołectwo bardzo świadomie- szukaliśmy domu i gdy przyjechałam do Konarzewa stwierdziłam, że to jest to miejsce, gdzie chcę żyć:-) Przyglądałam się życiu Konarzewa 2 lata i stwierdziłam, że pora na pewne zmiany- na wykorzystanie wielkich możliwości ludzi, którzy tu mieszkają.

Jestem z zawodu nauczycielem akademickim, doktorem nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki- pracuję w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie. Od 13 lat pełnię tam funkcję dyrektora ds. studiów podyplomowych, a także pełnomocnika rektora. Równolegle przez 12 lat kierowałam Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Poznaniu. Ponad 15 lat prowadziłam rewalidację osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pracę zawodową zaczynałam jako nauczycielka języka rosyjskiego. Od 8 lat jestem prezesem zarządu spółki z o.o. Mam uprawnienia rolnicze. Cdn;-)

Zapraszam do współredagowania portalu:-)

DSC_0022

 

2 komentarze do Kto prowadzi ten portal?

  • klaudusia87  mówi:

    jak można dołączyć do społeczności portalu? jestem mieszkanką Konarzewa od ponad roku. Pasjonuję się fotografią, a Konarzewo i okolice skradły moje serce. Chętnie zalogowałabym się na forum, ale nie mogę znaleźć linka do rejestracji. Proszę o pomoc.

    • Ewa Kuczyńska  mówi:

      Klaudusiu, nie wprowadziłam obowiązku rejestracji,żeby rzecz uprościć,a jednocześnie wierząc,że nikt ie będzie nadużywał tej swobody. Rzeczywiście, do tej pory moich “cenzorskich” ingerencji było niewiele:-) Jeśli chcesz opublikować tekst,zdjęcia po prostu wyślij je na podany na stronie adres: kuczynska@mojekonarzewo.pl a ja go zawieszam:-) Pozdrawiam

Odpowiedz