Spotkanie 30.04.14 o g. 19

Dzisiaj na tablicach ogłoszeń-w centrum i na osiedlu 25-lecia- powiesiłam informacje o spotkaniu w świetlicy. Informujmy o spotkaniu sąsiadów, znajomych- może uda się nam rozruszać świetlicę, a potem…;-)

świetlica 1 świetlica-2

10 komentarze do Spotkanie 30.04.14 o g. 19

 • Ewa Kuczyńska  mówi:

  Grzegorz potwierdził oprawę muzyczną:-) Paulino, upieczesz coś?;-)Ja także coś kulinarnego gwarantuję:-)

 • Paulina  mówi:

  Jasne, że upiekę coś pysznego.

  • Ewa Kuczyńska  mówi:

   Świetnie:-) Ja też coś przyniosę…a kiedy znajdę czas na odchudzanie..?;-)

 • kazek  mówi:

  Znalazłem strasznie śmieszny dokument “Plan odnowy miejscowości Konarzewo” http://www.dabrowka.info/files/attach/4949/plan-odnowy-miejscowosci-konarzewo.pdf .Jest tam analiza SWOT i wśród mocnych stron Konarzewa wymieniono…radę sołecką, radnych gminnych,organizacje wiejskie i kościelne. Nie żartuję-poczytajcie!!! Oto całe Konarzewo-sołtys, który nic nie robi, rada sołecka nieznana mieszkańcom, radny, zainteresowany tylko piłką nożną, radna-która dużo gada,ale nic z tego nie wynika. Jakie uchwały zaproponowali radzie przez całą kadencję?Co zrobiła sołtys to już ze sprawozdania wiemy-powinna ze wstydu schować się pod pierzyną i nie wychodzić

  • Konarzewianin  mówi:

   Fakt, niektóre opinie umieszczone w tym dokumencie są zdecydowanie na wyrost, ale akurat do radnego to się nie czepiaj – bo mieszkam tu trochę i wiem, że to najlepszy radny jakiego Konarzewo miało. Dobrze, że interesuje się piłką, ale przy tym wywalczył nam przedszkole, kilka ważnych chodników i dołożył swoje przy remontach szkoły i Domu Kultury. A członków rady sołeckiej pewnie nie znasz bo na wyborach tejże rady nie byłeś ?? – za rok okazja do poprawy – kolejne wybory, może sam się zgłosisz !

   • kazek  mówi:

    Czyli przyznajesz,że radę sołecką można zobaczyć tylko w dniu jej wyborów? Czy jeszcze raz w roku?:impra w dołach- kiełbacha,piwsko,a po kątach wóda-tak się bawi,tak się bawi-Konarzewo! No,w tym roku to będzie prawdziwie kiełbacha wyborcza. Co do priorytetów możemy się różnić-wolałbym kanalizę w całej wsi,a nie ładowanie kasy w boisko dla kilku panów.Dopuszczasz,że mogę mieć swoje zdanie?

    • Stefan  mówi:

     kazek dobrze gado kanaliza jest na ostatnim miejscu przecież najważniejsze boicho, tabela w osiemnastej lidze, wyjazdy, treningi i wszystko co sie wokol tego kreci. Piłkarski konarzewski poker to jest wlasnie nasz radny. Trzeba przewietrzyc Konarzewo!

     • Konarzewianin  mówi:

      Kazek i Stefan – jesteście wirtualni jak ten internet. Jak w Konarzewie była kanalizacja to był rok 2005 (a że później ktoś się budował w różnych miejscach, daleko od głównych dróg to już chyba we własnym zakresie sobie musi infrastrukturę stworzyć).
      Kazek to chyba zakłada, że nasza rada sołecka to jakieś stowarzyszenie anonimowych alkoholików. Swoją drogą nie wiem gdzieś to zaobserwował, skoro jak sam mówisz w ogóle nie znasz tych ludzi. Śmieszny jesteś. Rada sołecka i Pani sołtys aktywnością nie grzeszą, ale akurat jest to ostatnia rzecz, którą można o nich powiedzieć.
      Co do ataku na boisko to znowu śmieszny jesteś, bo nie kto inny ale sami mieszkańcy podpisali petycję do Wójta z taką prośbą. I nie było to kilku Panów ale 350 osób, a to już znacznie więcej niż działacze, piłkarze i co tam jeszcze wolisz związane z Orkanem. Gadaj z sensem kolego, a nie próbujesz kiełbachę wyborczą w internecie kręcić.

     • Ewa Kuczyńska  mówi:

      Hmmm,no chyba z kanalizacją tak prosto to nie wygląda,że kto się nie załapał to jego problem.Jeżeli gmina wydaje warunki,czyli jest zainteresowana budownictwem na swoim terenie to chyba musi myśleć o tworzeniu infrastruktury. Mam nadzieję,że wreszcie przepisy unijne wymuszą inwestycje związane z likwidacją szamb

 • Konarzewianin  mówi:

  Oczywiście na terenach gdzie jest kanalizacja jak najbardziej szamb już być nie powinno. Co do tworzenia infrastruktury, to Konarzewo jest w tej szczęśliwej sytuacji że infrastruktura taka została stworzona. Dla przypomnienia w 2005 roku byliśmy pierwszą miejscowością w gminie w 100% skanalizowaną (największy sukces rządów A.Strażyńskiego). Jeżeli stworzenie sieci na ulicach bocznych jest ekonomicznie nieuzasadnione, a ponadto nie odpowiada to wprost na najbardziej aktualne interesy społeczne, gmina nie ma obowiązku budować tam tego typu instalacji. Akurat w Konarzewie sytuacja jest dość prosta, bo nowe ulice są krótkie i znajdują się blisko głównych linii kanalizacyjnych. Korzystna umowa z sąsiadami i instalacje tego typu powstają często dużo taniej niż w gminnym zakresie.

Odpowiedz

Możesz użyć tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>