W środę mamy kalendarz:-)

Jeżeli drukarnia dotrzyma terminu w środę Terenia Porankiewicz- Bartkowiak odbierze nasze konarzewsko- trzecielińskie kalendarze:-) Przypomnę, jak zrodził się pomysł ich opracowania. Na jednym  z Wieczorów w Świetlicy Hania  (zawsze mam problem, czy używać nazwisk- musimy o tym pogadać i poproszę wtedy o przyzwolenie;-) zaproponowała stworzenia takiego kalendarza, który promowałbym nasze okolice, a jednocześnie byłby projektem budującym spójność społeczności lokalnej, czyli po prostu nas, mieszkańców. W trakcie powstawania kalendarza Terenia przeżywała- prawie- męki twórcze;-) A to sama była niezadowolona, a to ktoś gdzieś skrytykował… Zorganizowałyśmy… konsultacje społeczne- zdjęcia do oceny tu, na portalu, a poza tym miniatury zawisły w sołeckich gablotach. Czas ustaleń minął… consummatum est:-)

Gdy tylko kalendarz do mnie dotrze poinformuję: jak/gdzie/kiedy można go kupić (zainteresowanego korespondenta informuję- nie zarabiam na tym ani grosika, a przykładowe zdjęcia na tablice ogłoszeń wydrukowałam na własnej drukarce, na własnym papierze fotograficznym, wykorzystując własny atrament i zapłaciłam za prąd, który drukarka zużyła; chętnie odpowiem na dalsze pytania, np. co z amortyzacją laptopa, itd, a poważnie- proszę dać już spokój:-)

strona tytułowa 1

3 komentarze do W środę mamy kalendarz:-)

 • Teresa Porankiewicz-Bartkowiak  mówi:

  Są lepiej płatne zajęcia. Godzina pracy specjalisty takiego jak Ewa kosztuje znacznie więcej niż te kilka groszy. Otrzeźwiejcie. Narzut idzie na naszą pracę przy tym kalendarzu – jego projekt, opracowanie graficzne, czas jaki nad nim spędziłam i wreszcie zdjęcia, które są estetyczne i ładne. Jeśli chodzi o szczegóły, to zarobek zostanie wykazany w moim zeznaniu PIT. Czy jeszcze ktoś ma jakieś pytania?

  • Ewa Kuczyńska  mówi:

   Tereniu, jest OK-to był incydent,ale warto wyjaśniać wszelkie wątpliwości głośno.Cieszę się,że Hania miała taki dobry kalendarzowy pomysł, że Ty nad tym ostro popracowałaś,że ja troszkę o tym projekcie popisałam i finis coronat opus:-) A że na pewno kalendarz mógłby być piękniejszy/doskonalszy/inny/perfekcyjny..? W firmie, gdzie pracowałam mieliśmy wdrożony system zarządzania jakością ISO i na takie pytania odpowiadaliśmy:
   I SO z tego? Pozdrawiam serdecznie:-)

 • Teresa Porankiewicz-Bartkowiak  mówi:

  Kalendarze już są odebrane z drukarni. Wyszły bardzo ładnie. Jestem bardzo zadowolona!

Odpowiedz