Stowarzyszenie zaprasza

Dnia 6 maja o godz. 19.00 w sali widowiskowej CRK w Konarzewie odbędzie się wieczór autorski Pani Aldony Latosik. Pani Aldona – poetka, satyryczka, bajkopisarka, mieszkanka Zakrzewa, jest członkinią Polskiego Towarzystwa Artystów, Autorów i Animatorów Kultury, Stowarzyszenia Twórców Artystyczno-Literackich w Krakowie oraz Klubu Literackiego „Dąbrówka”. Dorobek artystyczny poetki, to udział w kilkunastu antologiach książkowych i siedmiu Zeszytach Literackich. Ponadto wydała sześć autorskich tomików poezji.
Wieczór poezji został wyreżyserowany w konwencji performance, tak aby stworzyć  bezpośredni kontakt „tu i teraz” pomiędzy twórcą, aktorem, wierszem i widzem. Na konarzewskiej scenie, oprócz poezji Pani Aldony, pojawi się spektakl pt.„Serenada” w oparciu o sztukę Sławomira Mrożka.
Motto wieczoru “poezja jest w nas – poeci są blisko”, gdyż wystąpią twórcy i artyści mieszkający po sąsiedzku lub za miedzą. Projekt jest współfinansowany ze środków publicznych Gminy Dopiewo.

Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne Gminy Dopiewo serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki, piosenki i poezji na artystyczny wieczór, również przy ciastku i herbacie. Wstęp bezpłatny.

Stanisław Niedziela

Odpowiedz

Możesz użyć tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>