Tematy na zebranie wiejskie

Pamiętajmy-2.04.2014r. o g. 18 w Vitalii odbędzie się zebranie wiejskie. Pomyślmy o czym tam warto rozmawiać. My chcemy mówić o świetlicy, która nadal nie zaczęła działać. Chcę rozdać propozycję planu działania świetlicy, który to plan powstał dzięki zaangażowaniu moich bliższych i dalszych sąsiadek-Pani Beato i Barbaro,dziękujemy:-)

DSC_0017

2 komentarze do Tematy na zebranie wiejskie

 • Eule  mówi:

  To tematy, które wg mnie powinny być poruszone:
  1. Vitalia – jakie korzyści będą mieli z tego mieszkańcy, czy salę widowiskową może wykorzystywać Szkoła Podstawowa w Konarzewie np. na imprezy (Balik Karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Talentów, itd.)?
  2. Budowa sali gimnastycznej w Konarzewie – może ktoś odpowie mi na pytanie, ile trwa obecnie lekcja wf-u? Wg moich wyliczeń dojście i powrót do obecnej “sali” trwa jakieś 10 minut, przebranie się w strój i potem w inne rzeczy też ok. 10 minut, czyli zajęcia trwają ok. 25 minut!!!! Super! Obecna sala jest w fatalnym stanie – parkiet wytarty, śmierdzi stęchlizną, odpada tynk, nie ma przebieralni – czy w takich warunkach mają się uczyć i rozwijać nasze dzieci?!
  3. Zadbanie o czystość w naszej miejscowości – najlepszą “wizytówką” Konarzewa jest plac zabaw – brud, pełno papierów, ludzie pijący piwo. Na głównej drodze leży parę tonu piasku.
  4. Stan techniczny dróg
  5. Więcej inwestycji dla szkoły i naszych dzieci
  6. Kontrole policji i Straży Gminnej w Konarzewie – gównie w czwartek i niedzielę, gdy przez naszą miejscowość przejeżdżają z szaloną szybkością tzw. “giełdziarze”

  • Ewa Kuczyńska  mówi:

   Dzień dobry, będziesz na zebraniu 2.03.14 o g.18 w Vitalii? Jeśli nie-a byłoby szkoda-upoważnisz mnie do odczytania Twojego postu? Ewa

Odpowiedz